The Basic Principles Of طراحی و ساخت ویلا

بازسازی ویلا اگر یک حمام بزرگ ندارید ، یا فقط یک حمام کوچکتر برای کار دارید ، همه چیز خوب است! شما هنوز هم می توانید احساس آرامش و آرامش بخش آبگرم خود را به خود جلب کنید.

محیط ویلا با هر متراژی که باشد یک سری استانداردها وجود دارد که میتوان از آنها استفاده کنید.

متراژ ویلا با متراژ زمین و نیازهای شما به عنوان کارفرما رابطه مستقیم داره مثلا توی یک زمین ۳۰۰متری متراژ ۷۰ الی ۸۰ متر و در دو طبقه میتواند نیاز شما رو تامین کند و هر چه متراژ زمین بیشتر و خواسته های کارفرما از فضاهای مورد نیاز بیشتر باشد به تبعیت از اون متراژ ویلا هم بالاتر خواهد رفت.

در حالت کلی می ‌توان گفت که پلان ویلا دست نخورده مانده و شکل کلی ویلا تغییر نخواهد کرد.

امروزه با گسترش شهرها و تمایل افراد به زندگی در خارج از شهر و داشتن محلی برای استراحت، افراد به دنبال ساخت ویلا در مناطق خوش آب و هوا هستند. انتخاب طرح و سبک دلخواه از دغدغه های اصلی بسیاری از مردم است.

چیزی که در مرحله‌ی اول طراحی ویلا مهم است تعیین محل قرارگیری ملک داخل سایت می‌باشد که براساس آن فضاهای مختلف در داخل سایت جانمایی می‌شوند، که به عوامل متعددی از قبیل: جهت تابش نور خورشید، همسایگی، دسترسی به معبر و بافت click here شهری و غیره بستگی دارد.

در کنار رنگ های ملایم در فضا از رنگ های گرم و یا سرد برای مثال زرد، آبی و یا بنفش در قسمت های کوچک استفاده شده است. مجسمه هایی که در گوشه و کنار به چشم می خورد، آثار هنرمندان بومی بوده و حال و هوای زیبا را در خانه زنده می کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر این زاویه مناسب باشد می‌توانیم بگوییم ویلا دارای نورگیری مناسب است. اهمیت تابش نور خورشید به اقلیم منطقه و فصول مختلف سال بستگی دارد.

از همین روی بررسی و مطالعه دقیق در زمینه اینکه چه افرادی قرار است از فضای این ویلا استفاده کنند و چه نیازهایی دارند، طراح را برای رسیدن به آنچه مطلوب کارفرماست یاری می‌رساند.

۵۰۰.۰۰۰ تا ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان در هر متر مربع هزینه بر میدارد .

اما اگر بخواهیم میزان زمان اجرای بازسازی ویلا را به طور حدودی مشخص کنیم میتوان با توجه به میزان تغییراتی که طراح و معمار در طرح خود دیده اند به سه دسته تقسیم کنیم پس با دکوطرح همرا باشید.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

استفاده از تراس و بالکن‌های قوی جهت استفاده از مناظر و دیدهای اطراف

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *